EasyPay

EasyPay - це система прийому платежів, яка працює на ринку України з 2007 року. Сервіс дозволяє клієнтам оплатити понад 3500 послуг готівкою в більш ніж 11500 терміналах по всій Україні і банківською картою на онлайн-порталі easypay.ua. За 10 років на ринку партнерами EasyPay стали понад 1400 провайдерів різних послуг.

Перевагами платіжного сервісу є швидкість, доступність і безпека платежів. Система щорічно підтверджує статус відповідності міжнародним стандартам інформаційної безпеки (PCID) зі зберігання, обробки, передачі та управління даними власників платіжних карт. Високотехнологічний процесинг компанії дозволяє обробляти мільйони платіжних транзакцій на добу. Команда EasyPay щодня працює над покращенням сервісу, збільшує кількість послуг, впроваджує інноваційні технологічні рішення, спрямовані на підвищення рівня обслуговування і комфорту користувачів.

easypay.ua

від 0,5 до 1%

Мобільний зв’язок, комунальні платежі, інтернет і ТБ

від 0,5 до 1%

Телефонія, телебачення, періодика

0,5%

Кредити (банки), готелі, ВУЗи, розважальні квитки

0,5%

Таксі, страхування, онлайн магазини

1%

Транспортні квитки, ломбарди і кредитні організації

1%

Хостинг, ігри, благодійність

1 грн балами

Знижка 1 грн

Мінімум - 1 грн, кратно 1 коп.
Зверніть увагу!

Списання балів на сайті easypay.ua та у додатку EasyPay відбувається з комісією від 4% до 10% балами Fishka. Бали не нараховуються, коли ви оплачуєте послугу із позначкою Fishka "Віртуальною карткою EasyPay".

м'я буде змінено протягом 3 днів
після перевірки модератором.