Сертифікат Епіцентр 500
Код товару: EPICENTR500

Національна мережа торгових центрів «Епіцентр» – лідер з роздрібної торгівлі в Україні, що надає можливість придбати якісний товар для будівництва та ремонту, cаду та городу, оздоблення та оформлення житла у форматі «ВІД і ДО»

Ви можете використовувати даний електронний сертифікат у мережі торгівельних центрів "Епіцентр К". Ви отримаєте e-mail-повідомлення з номером електронного сертифікату після здійснення замовлення. Для того, щоб ним скористатися, обов'язково роздрукуйте його та пред’явіть касиру при розрахунку.

Сертифікат може бути використано виключно під час однієї торгової операції (покупки за одним фіскальним чеком). Під час здійснення придбання товару з використанням сертифікату, останній вилучається касиром та деактивується.
Якщо сума покупки перевищує номінальну вартість сертифікату, то різницю необхідно доплатити. Якщо вартість покупки менша номіналу сертифікату, то різниця не повертається.
Можна сумувати будь-яку кількість сертифікатів для оплати 1 чека. Сертифікат не підлягає поверненню, обміну та зворотній конвертації у грошовий еквівалент! Покупець має право передавати сертифікат третій особі на свій розсуд та ризик. В разі повернення товару покупцю формується сертифікат потрібного номіналу (відповідного до суми вартості товару, що повертається) або сума вартості товару зараховується на картку «Вигода», відповідно до чинних Правил програми лояльності «Вигода».
Термін дії сертифікату - 12 місяців з моменту отримання.
Сертифікат не може бути використаний для придбання іншого подарункового сертифікату, алкоголю та товарів, на які законодавством встановлено ставку ПДВ, відмінну від 20%.
Детальну інформацію, щодо обігу сертифікатів можна отримати в адміністрації ТЦ «Епіцентр К» або на сайті компанії: epicentrk.ua/certificates
Адреси магазинів: epicentrk.ua/contacts
В разі виникнення питань, пов’язаних з використанням електронних сертифікатів, телефонуйте на 0 800 505 900.

Вартість:

м'я буде змінено протягом 3 днів
після перевірки модератором.