lifecell

lifecell - український діджитал-оператор, що надає справжню свободу спілкування і є дочірньою компанією Turkcell - турецького оператора телекомунікаційних і технологічних послуг. Доступний, якісний і високошвидкісний мобільний Інтернет 4.5G від lifecell відкриває всі сучасні можливості цифрової мобільної комунікації. lifecell першим серед мобільних операторів в Україні почав надавати послуги зв’язку четвертого покоління і наразі є лідером ринку з проникнення смартфонів, обслуговуючи 7,3 млн. абонентів.

До цифрового портфоліо сервісів і продуктів компанії входить багатофункціональний месенджер BiP, музичний сервіс fizy, захищене хмарне сховище lifebox, додаток Журнали, спортивний додаток lifeSport , онлайн кінотеатр TV+ тощо.

Діджитал-оператор lifecell реалізовує низку проектів, спрямованих на розвиток «розумного міста», покращення безпеки громадян і запуск мереж IoT (Інтернету речей).

lifecell.ua

5%

«Лайфхак Platinum»/«Лайфхак Плюс»

тарифний план
Деталі
5%

«Лайфхак 2020»

тарифний план
Деталі
5%

«Platinum»

тарифний план
Деталі
5%

«Platinum Plus»/«Platinum 2019»

тарифний план
Деталі
5%

«Premium»/«Premium Exclusive»

тарифний план
Деталі
5%

«Хайп»

тарифний план
Деталі
5%

«Жара GO»

тарифний план
Деталі
5%

«Абсолютна свобода M/L»

тарифний план
Деталі
Зверніть увагу!

Щомісячно, у період з 01 до 15 числа відповідного місця, для абонентів оператора мобільного зв’язку lifecell здійснюватиметься нарахування балів у кількості, що становить 5% від сплаченої вартості послуг мобільного зв’язку, без врахування збору до Пенсійного Фонду, за попередній календарний місяць.

При розрахунку вартості отриманих послуг мобільного зв’язку не враховуються суми переказу, здійсненого за допомогою послуги «Переказ балансу», суми, сплачені абонентом за надання послуг «Особливий номер» та/або «Заміна SIM-карт», та/або «Вибір номера», сума, використана абонентом на послуги, що надаються контент провайдерами, роумінг-послуги, міжнародні дзвінки, а також сума вартості того обсягу телекомунікаційних послуг, що надається абоненту у рахунок вартості придбання відповідного початкового пакету протягом першого місяця після активації початкового пакету з відповідним тарифним планом. При розрахунку суми вартості отриманих послуг мобільного зв’язку не враховується вартість послуг, що були надані не на умовах попередньої оплати. Такі послуги, що були надані без передоплати, враховуються лише після фактичної сплати абонентом вартості таких послуг в повному обсязі.

Акції

Всі пропозиції
  • Всі пропозиції
    Всі пропозиції
  • Діючі пропозиції
    Діючі пропозиції
м'я буде змінено протягом 3 днів
після перевірки модератором.