lifecell

lifecell — український діджитал-оператор, що надає справжню свободу спілкування у першу чергу через високошвидкісний мобільний Інтернет. За допомогою доступного Інтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів незалежно від віку чи знань технологій. 100% акцій оператора належать Turkcell — турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг.

Станом на кінець першого кварталу 2018 року активна 3-місячна абонентська база lifecell становила 7,7 мільйонів користувачів.

У портфелі оператора власний месенджер BiP, музичний сервіс fizy, хмарне сховище lifebox, cервіси lifeSport та Журнали, додаток для перегляду ТВ каналів та фільмів TV+.

lifecell.ua

5%

«Лайфхак Плюс»

тарифний план
Деталі
5%

«Premium/ Premium Exclusive»

тарифний план
Деталі
5%

«Platinum/ Platinum+»

тарифний план
Деталі
5%

«Лайфхак Platinum»

тарифний план
Деталі
5%

«Абсолютна свобода S/M/L»

тарифний план
Деталі
Зверніть увагу!

Щомісячно, у період з 01 до 15 числа відповідного місця, для абонентів оператора мобільного зв’язку lifecell здійснюватиметься нарахування балів у кількості, що становить 5% від сплаченої вартості послуг мобільного зв’язку, без врахування збору до Пенсійного Фонду, за попередній календарний місяць.

При розрахунку вартості отриманих послуг мобільного зв’язку не враховуються суми переказу, здійсненого за допомогою послуги «Переказ балансу», суми, сплачені абонентом за надання послуг «Особливий номер» та/або «Заміна SIM-карт», та/або «Вибір номера», сума, використана абонентом на послуги, що надаються контент провайдерами, роумінг-послуги, міжнародні дзвінки, а також сума вартості того обсягу телекомунікаційних послуг, що надається абоненту у рахунок вартості придбання відповідного початкового пакету протягом першого місяця після активації початкового пакету з відповідним тарифним планом. При розрахунку суми вартості отриманих послуг мобільного зв’язку не враховується вартість послуг, що були надані не на умовах попередньої оплати. Такі послуги, що були надані без передоплати, враховуються лише після фактичної сплати абонентом вартості таких послуг в повному обсязі.

Акції

Всі пропозиції
  • Всі пропозиції
    Всі пропозиції
  • Діючі пропозиції
    Діючі пропозиції
м'я буде змінено протягом 3 днів
після перевірки модератором.