Повертаємо 5% від витрат на зв’язок

Спілкуйтесь без обмежень з lifecell, а ми повернемо 5% від ваших витрат на зв’язок балами. Профіт!

Як накопичувати бали з lifecell
Ваше повсякденне спілкування у мережі lifecell може приносити додаткові бонуси. Адже ми повертаємо 5% від витрат на мобільний зв’язок балами на картку Fishka.

Бали за спілкування зможуть отримувати всі абоненти з тарифними планами «Абсолютна свобода M/L», «Лайфхак Platinum»/«Лайфхак Плюс», «Лайфхак 2020», «Platinum», «Platinum Plus»/«Platinum 2019», «Premium»/«Premium Exclusive», «Хайп», «Жара GO» і є зареєстрованими учасниками програми Fishka, у профілі яких зазначений номер lifecell з відповідним тарифом.

Якщо ж картка Fishka зареєстрована на інший номер, то клієнт, який є абонентом lifecell, може змінити його в налаштуваннях в особистому кабінеті користувача.

Бали за спілкування у поточному місяці зараховуватимуться один раз, в період з 1 по 10 число наступного календарного місяця з суми витрачених коштів без врахування збору до Пенсійного Фонду.

Перейти на один із зазначених тарифів та почати отримувати бали за користування мобільним зв’язком можна на lifecell.ua, мобільному додатку lifecell або за номером 5433.

Як використовувати бали на зв’язок
Також, всі накопичені за покупи чи за спілкування бали можна використовувати на поповнення рахунку lifecell на myfishka.com.

Просто оберіть потрібний номінал (10/ 20/ 30/ 40/ 50/ 100 грн) та здійсність замовлення у каталозі винагород.

Приємного спілкування!

Зверніть увагу

Детальні правила нарахування та списання балів на послуги зв’язку lifecell – за посиланням

м'я буде змінено протягом 3 днів
після перевірки модератором.