Додаткова знижка з BlaBlaCar та Fishka

Усі люблять подорожувати. Тим паче, коли це вигідно.

Плануйте вашу подорож з BlaBlaCar та Fishka і отримуйте додаткову знижку до 3 грн/л балами на ОККО.

Як це працює:
• додайте номер картки Fishka до особистого профілю на blablacar.com.ua
• беріть попутників, щоб розділити витрати на пальне
• за кожні 10 км отримуйте знижку на 1 л пального на ОККО в наступному місяці.

Більше подорожей - більше пального зі знижкою!

Який розмір знижки:
Для водіїв зі статусом "Амбасадор" додатково до персональної знижки:
+ 3 грн/л - бензин або ДП
+ 0,30 грн/л - ГАЗ

Для водіїв зі статусами "Впевнений", "Досвідчений", "Експерт" додатково до персональної знижки:
+ 2 грн/л - бензин або ДП
+ 0,20 грн/л - на ГАЗ

Пропозиція діє до 31 грудня 2019 року для українських водіїв, які є активними користувачами BlaBlaCar.

Зверніть увагу

*Акція проводиться в мережі діючих АЗК «ОККО» по всій території України (за винятком АР Крим), сайт blablacar.com.ua та додаток "BlaBlaCar." з 10.04.2018 р. до 31.12.2019 р.

Зареєстрованим учасникам Програми лояльності Fishka (далі - ПЛ Fishka), які зареєструвались на сайті blablacar.com.ua, здійснили поїздки за правилами сервісу "BlaBlaCar" як водії маршрутом протяжністю не менше 10 км та не більше 5 000 км за календарний місяць з одним або більше пасажирами кожна і опублікували їх на зазначеному сайті або у додатку (далі - учасники), зараховуються на рахунок учасника у ПЛ Fishka (далі - рахунок) бали у кількості, списання якої достатнє для отримання знижки від існуючих цін у розмірі від 2 грн/л до 3 грн/л за купівлю бензину, дизельного палива та від 0,20 грн/л до 0,30 грн/л за купівлю скрапленого газу з наявного на АЗК "ОККО" у Місці проведення Акції асортименту (далі – знижка), яка надається при здійсненні наступного придбання визначених товарів та послуг згідно з правилами ПЛ Fishka. Вказана знижка сумується з іншими знижками, які діють на АЗК "ОККО" у Місці проведення Акції, за винятком сертифікатів з каталогу програми MasterCard Більше. Умови зарахування балів у кількості, списання якої достатнє для отримання знижки відповідного розміру (в т.ч. конкретне співвідношення розміру знижки до існуючих цін, кількість літрів пального, за придбання якого зараховуються бали у кількості, списання якої достатнє для отримання знижки відповідного розміру ) визначаються для кожного учасника відповідно до Офіційних правил Акції, дізнатись про умови можна з смс/viber-повідомлення. Термін, протягом якого учасник може здійснити купівлю відповідного пального згідно з Офіційними правилами Акції для зарахування балів, списання яких дає право на отримання знижки, - до кінця календарного місяця від дати отримання учасником зазначеного смс/viber-повідомлення.

Офіційні правила Акції - за посиланням myfishka.com/akcia_bbc-official_rules або за номером гарячої лінії Fishka 0800505118.

м'я буде змінено протягом 3 днів
після перевірки модератором.