ОККО PAY: сервіс оплати на колонці

Тепер заправлятися на ОККО можна не лише швидше, але і ще вигідніше! У мобільному додатку Fishka для вас працює сервіс OKKO PAY, який дозволяє оплачувати за пальне прямо на колонці.

А щоб вам було ще приємніше випробовувати новинку, ми підготували для вас спеціальну пропозицію.

мобільний додатк Fishka

Заправляйтесь до 30 червня 2020 року з OKKO PAY та отримуйте додатково балами на картку Fishka*:

1 грн /л за бензин та ДП
50 коп./л за ГАЗ

мобільний додатк Fishka

Що робити на заправці?

вставте пістолет у бак
зайдіть у розділ OKKO PAY у мобільному додатку Fishka
зіскануйте QR-код з колонки
введіть необхідну кількість літрів або суму коштів, на яку хочете заправитись
натисніть кнопку «Оплатити», налив пального розпочнеться автоматично

Сервісом можна скористатись на всіх АЗК «ОККО».

мобільний додатк Fishka

Гарантом безпеки платежів з Masterpass є MasterCard.

Користувачі Masterpass можуть безпечно зберігати дані всіх своїх банківських карток будь-якого українського банку різних платіжних систем у цифровому гаманці та розраховуватися швидше й зручніше – без потреби щоразу вводити карткові реквізити (номер картки, CVC-2 код тощо).

Пропозиція діє з 01.09.2017 р. до 30.06.2020 р. (далі – Період дії пропозиції) у мережі діючих АЗК «ОККО», на яких встановлено та активовано функціонал OKKO PAY, на території України, крім АР Крим (далі – Місце дії пропозиції).
Згідно з умовами пропозиції зареєстрованим учасникам Програми лояльності Fishka (далі – ПЛ Fishka), які протягом Періоду дії пропозиції здійснили розрахунок за визначене придбане паливо з наявного на АЗК асортименту за допомогою функціоналу OKKO PAY, зараховується на рахунок учасника у ПЛ Fishka бали Fishka у кількості, списання якої достатнє для отримання знижки від існуючих цін на визначені товари та послуги. При цьому розмір знижки визначається шляхом множення 0,5 грн на кількість літрів придбаного бензину, дизельного палива чи скрапленого газу із наявного на АЗК асортименту.
*Під функціоналом «OKKO PAY» мається на увазі функція сплати за пальне на колонці з використанням цифрового гаманця masterpass у розділі «OKKO PAY» мобільної аплікації Fishka. Деталі – за посиланням та за номером гарячої лінії 0 800 505 118.

м'я буде змінено протягом 3 днів
після перевірки модератором.