До кінця акції залишилось

0ДНІВ
0 ГОДИН
0 ХВИЛИН
0 СЕКУНД

Вигравайте з Fishka*

П’ять мандрівок на двох
до Греції
Детальніше
Подвійні бали Fishka
за покупки
Детальніше

Як взяти участь в акції?

Ознайомтесь з умовами ваших покупок

Здійсніть хоча б одну з вказаних покупок

Беріть участь у розіграші**

Залогуйтесь, щоб дізнатись умови ваших покупок

Термін дії Акції: з 04.12.2017 р. до 31.12.2017 р. включно.

Акція діє для зареєстрованих учасників Програми лояльності Fishka на всій території України (за винятком АР Крим та території проведення антитерористичної операції) на всіх діючих АЗК "ОККО", у всіх діючих супермаркетах "Фуршет" та магазинах цифрової техніки "АЛЛО", у мережі діючих ресторанів "A la Minute", "Pasta Mia", "Meiwei", мережі діючих магазинів "PROSTOR" та/або у будь-якій торговій мережі або мережі Інтернет при здійсненні передбаченої умовами Акції визначеної кількості розрахунків платіжними ко-бренд картками Fishka, а також при здійсненні покупок через сервіс "Fishka online" на сайті myfishka.com.

*Під "Вигравайте з Fishka" мається на увазі можливість стати одним із п'яти переможців Акції, кожен з яких отримає право замовити у ТОВ "МУЗЕНІДІС ТРЕВЕЛ УКРАЇНА" один подарунковий сертифікат на відпочинок (на умовах, визначених в Офіційних правилах Акції) для двох осіб у Греції та придбати його за акційною ціною 0,01 грн з ПДВ (Головна винагорода Акції).
Учасникам Акції нараховуються акційні бали Fishka на картку Fishka у кількості та згідно з порядком, встановленими Офіційними правилами Акції (Додаткова винагорода Акції).

**Під «розіграшем» мається на увазі визначення Переможців Акції згідно з Офіційними правилами Акції.

Визначення переможців Акції, які набудуть право отримати Головну винагороду Акції, відбудеться 15.01.2018 р. Деталі участі, результати, Офіційні правила Акції - на сайті myfishka.com та за телефоном гарячої лінії Fishka 0 800 505 118 (дзвінки безкоштовні).

Деталі подорожі

Головна винагорода акції – сертифікат на відпочинок для двох осіб у Греції на одному з курортів Халкідік, Корфу, Криту або Пієрії від туроператора ТОВ «Музенідіс Тревел Україна».

У подорож входять: авіапереліт у два боки на двох осіб у обраному напрямку, груповий трансфер аеропорт-готель-аеропорт, проживання у готелі категорії 4* або 5* протягом 7 ночей для двох осіб у двомісному номері з дворазовим харчуванням – HB (сніданок, вечеря). Період здійснення подорожі: квітень-травень або вересень-жовтень 2018 р.

Про туроператора

Туристичний партнер акції – ТОВ «Музенідіс Тревел Україна» – провідний туроператор за напрямком Греція, який уже впродовж 22 років пропонує ексклюзивний відпочинок високої якості. Серед пропозицій туроператора – пляжний і гірськолижний відпочинок, екскурсійні та паломницькі тури у Грецію, а також Грузію, Італію, Болгарію, на Кіпр.

Подвійні бали

Учасникам Акції нараховуються подвійні бали Fishka за покупки, здійснені протягом лютого 2018 року на торгових об’єктах відповідного Партнера програми лояльності Fishka-Співорганізатора Акції, якщо на акційній сторінці myfishka.com була вказана покупка на торгових об’єктах саме такого Партнера, і її було здійснено згідно з умовами Акції протягом періоду проведення Акції.

Подвійні бали Fishka не нараховуються при купівлі пального, тютюнових виробів, а також інших товарів/послуг, при купівлі яких не здійснюється нарахування балів Fishka згідно з Правилами участі у Програмі лояльності Fishka.

м'я буде змінено протягом 3 днів
після перевірки модератором.