Сертифікат Бомонд 250
Код товару: BOMOND250

В мережі магазинів Бомонд представлено ексклюзивні продукти більше, ніж 50 брендів, серед яких парфумерія, декоративна косметика і товари по догляду за волоссям. Крім всього спектру елітних брендів в мережі Бомонд представлений також широкий асортимент більш доступної продукції.
Сертифікати приймаються в магазинах Бомонд, які є в 7 містах України, а також в інтернет-магазині. Для цього в меню корзини потрібно ввести номер сертифіката в поле «промокод/сертифікат», який надійде SMS-повідомленням. Для того, щоб скористатись електронним сертифікатом в магазині назвіть продавцю його номер з SMS при розрахунку за обраний товар.
Сертифікати для оплати 1 чеку сумуються між собою.

Електронний сертифікат є одноразовим і має термін дії один рік з моменту покупки. При використанні сертифікату, знижка за дисконтною карткою діє на різницю між сумою покупки і номіналом сертифікату. Сертифікат не діє на покупку товару зі спеціальними цінами і знижками.

Якщо вартість замовлення перевищує номінал сертифікату – різниця оплачується банківською карткою або готівкою при отриманні замовлення. Якщо вартість замовлення менша номіналу сертифікату, то різниця не повертається.

Адреси магазинів: onecard.gift/partners/bomond
Технічним партнером виступає ONECARD.GIFT. По всім питанням, пов'язаним з використанням сертифіката звертайтеся за номером 0800-33-02-01 або buy@onecard.gift.

Вартість:

м'я буде змінено протягом 3 днів
після перевірки модератором.