Парасоля Opus One Smart Umbrella
Код товару: 116011

Парасоля Opus One Smart Umbrella - стильний і елегантний аксесуар нового покоління, який зробить ваше життя комфортнішим.
Інноваційний смарт-пристрій Opus One не тільки захистить вас від непогоди, але і стане вашим особистим помічником: повідомить актуальний прогноз погоди, сповістить про вхідні дзвінки й повідомлення, запобіжить втраті парасольки або смартфона. І все це легким рухом руки. Розумна парасоля має легку і міцну конструкцію – навіть вітер не в силах її деформувати. Оригінальний дизайн і лаконічне червоне забарвлення, тканина преміум-класу – девайс підкреслить ваш стиль.
Прогумована ручка забезпечує комфортне використання даного гаджета, а автоматичне відкриття купола звільняє вас від зайвих рухів.
Ручка виконана у вигляді капелюха з вусами джентльмена, що надає їй елегантний зовнішній вигляд.
Каркас парасольки виготовлений з легкого і міцного матеріалу - алюмінію.
Тканина має водовідштовхувальні властивості, а також висихає за лічені хвилини.
Синхронізуйте ваш мобільний пристрій з Opus One Smart Umbrella за допомогою бездротової технології Bluetooth (4.1 LE). Для цього потрібно встановити безкоштовний додаток Jonas на смартфон. Щоб отримати актуальний прогноз погоди досить струснути парасольку і подивитися на колір світлового індикатора, який загориться на ручці. Якщо спалахнув червоний - буде дощ, а зелений - опадів не буде. Якщо мобільний телефон віддалитися від парасольки на відстань більше 10 м, тоді гаджет повідомить вам про це. Розкриття і закриття купола автоматизовано. Якщо на ваш телефон прийде повідомлення або надійде вхідний дзвінок - ручка парасольки почне вібрувати. В якості основного джерела живлення гаджет використовує чотири батарейки типу AAA, яких вистачає на 6 місяців автономної роботи.
Цей пристрій гармонійно поєднує привабливий зовнішній вигляд і функціональність.

Вартість:

Можливо вас зацікавить

м'я буде змінено протягом 3 днів
після перевірки модератором.