Знижка в балах на інструменти та автотовари!


 
Пропозиція діє з 04.05.2016 р. до 31.05.2016 р.

Під знижкою маємо на увазі можливість придбати одну одиницю Акційного інструменту чи автотовару за 0,01 грн. з ПДВ з одночасним списанням до 28% меншої, порівняно з неакційним періодом, кількості балів з рахунку учасника програми Fishka.
Акційні інструменти та автотовари - всі товари ТМ Stanley та ТМ Black&Decker з каталогу винагород Fishka, що супроводжуються інформацією про кількість балів до списання. 
Винагороди можуть замовити тільки зареєстровані учасники Програми лояльності Fishka. Здійснити замовлення винагороди, а також дізнатися інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару можна на сайті myfishka.com, за допомогою мобільного додатку Fishka або через Гарячу лінію 0 800 505 118.
При замовленні товарів ТМ Stanley Ви отримуєте рулетку ТМ Stanley FMHT1-33856 за акційною ціною 0,01 грн з ПДВ. При замовленні товарів ТМ Black&Decker Ви отримуєте набір інструментів ТМ Black&Decker A7062 за акційною ціною 0,01 грн з ПДВ. Зверніть увагу, що Ви можете відмовитись від рулетки або набору інструментів, повідомивши в момент отримання замовленої винагороди.