0 800 505 118

Що нового?
Bilshe_baliv_u_Fyrsheti
20.08.15
Акція у Фуршеті з 20 серпня до 2 вересня 2015 року!
Ще більше переваг у мережі супермаркетів Фуршет, Фуршет-Гурман за покупки акційних товарів з 20 серпня до 2 вересня 2015 року.

При купівлі акційних торгових марок на Вашу картку FISHKA нарахується більше балів!

Детальну інформацію про перелік акційних товарів дізнавайтесь ТУТ.

Примножуй більше та витрачай зручніше у Фуршеті!
RBA_OKKO
17.08.15
Знижка на пальне з Visa FISHKA до Дня Незалежності!
До Дня Незалежності з 20 до 24 серпня отримуйте на АЗК «ОККО» знижку 1 грн/л будь-якого пального за розрахунок карткою Visa FISHKA або Visa Business FISHKA від Райффайзен Банку Аваль.

Знижка надається миттєво при заправці «до повного» баку. В іншому випадку нарахована сума знижки переноситься на наступну покупку того самого виду пального з тією ж карткою.

Додатковою перевагою акції є те, що дана знижка сумується з Вашою знижкою за смачні покупки та знижками по інших акціях, за винятком нічної заправки ГАЗ (з 00:00 - 07:00 спрацьовує знижка -1грн/л).
visa_silver
23.06.15
За розрахунок Visa Business FISHKA – знижки на пальне!
Приємний бонус для власників кредитної картки Visa Business FISHKA від Райффайзен Банку Аваль. При оплаті карткою за покупку будь-якого пального на АЗК «ОККО» її власники отримають знижку – 50 коп./л.

Знижка надається миттєво при заправці «до повного» баку. Якщо Ви заправились не «до повного», сума знижки нараховується на картку FISHKA та автоматично надається при наступній покупці того самого виду пального з тією ж карткою. Перевагою є й те, що дана знижка сумується зі знижками по інших акціях, в тому числі зі знижкою по акції «Смачна заправка».
visa_1000
17.06.15
+1000 балів за перший розрахунок Visa FISHKA!
Спеціальна промо-пропозиція для власників платіжної картки Visa FISHKA від Райффайзен Банку Аваль. За перший розрахунок карткою* Ви гарантовано отримаєте + 1000 балів FISHKA.

Накопичуйте та використовуйте бали на приємні винагороди та знижки від FISHKA!

*Пропозиція діє для власників карток, що зареєструвались в Програмі з 1.05.2015р.
cook_okko
02.06.15
За смачні покупки – знижки на пальне!
Мережа АЗК «ОККО» повертає своїм клієнтам 30% коштів, витрачених на смачні покупки у магазинах та кафе на АЗК, а також в ресторанах «A la minute» і «Pasta Mia», знижкою на пальне.

Кожен учасник акції щопонеділка отримуватиме смс з розміром знижки, накопиченої за попередній тиждень, та видом пального, на яке вона надається.

Акція діє з 2 червня до 31 серпня 2015 року.

Деталі тут.
disc_okko
29.05.15
Розшукуємо кожного для персональних знижок від ОККО!
З 4 березня мережа АЗК «ОККО» пропонує своїм клієнтам знижки на пальне. Унікальність пропозиції в тому, що розмір знижок та умови їх надання – персональні для кожного.

Найбільш вигідні пропозиції отримають власники зареєстрованих карток FISHKA. Інформація про знижки їм буде надіслана мейлом, смс та надрукована на чеку. Незареєстровані та нові учасники програми FISHKA отримають інформацію про знижку лише за допомогою чеків. Збільшити розмір своєї знижки такі клієнти зможуть, зареєструвавши картку FISHKA он-лайн.

Отримати знижку миттєво можна при заправці «до повного» баку з карткою FISHKA. В іншому випадку нарахована сума знижки переноситься на наступну покупку того самого виду пального з тією ж карткою FISHKA.

Детальніша інформація – за номером гарячої лінії 0 800 505 118.
Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.

Фінальні персональні знижки діють до 1 червня 2015 року!
kop_reshta
21.04.15
Переводьте копійчану решту в бали FISHKA!
Віднедавна для всіх учасників програми FISHKA, які розраховуються готівкою за покупки на АЗК «ОККО» та у мережі супермаркетів «Фуршет», діє послуга «Копійчана решта». Вона дає змогу переводити дрібну решту в сумі до 1 грн в бали на картку FISHKA. За кожну 1 копійку нараховується 1 бал.

Детальніше про послугу тут.

Економте час при розрахунку та накопичуйте більше балів для знижок і винагород!
okko_paska
09.04.15
Автотовари за 5000 балів до Великодня!
Мережа АЗК «ОККО» вітає своїх клієнтів з Великоднем! Бажаємо миру, благополуччя та злагоди у Ваших домівках!

Підготуйте своє авто до свят з акційними автотоварами за 5000 балів FISHKA. Омивачі скла, поліролі для панелі приладів, автошампуні та інші акційні товари шукайте на АЗК за святковими цінниками. Скористатися пропозицією можна з 9 до 13 квітня, пред’явивши на касі свою основну зареєстровану картку FISHKA.

Крім того, на ОККО триває сезон персональних знижок. Слідкуйте за чеками та смс, щоб дізнатись розмір та умови отримання своєї знижки на пальне.

Також з 9 до 13 квітня отримайте додатково -75 коп./л при розрахунку за пальне карткою Visa FISHKA або Visa Business FISHKA від Райффайзен Банку Аваль. Отримати знижку миттєво можна при заправці «до повного» баку з карткою FISHKA. В іншому випадку нарахована сума знижки переноситься на наступну покупку того самого виду пального з тією ж карткою FISHKA.
morning_coffee
06.04.15
Починайте свій день з ранкової кави на ОККО!
ОККО турбується про те, щоб Ваш день був вдалим, а ранок – бадьорим. Саме тому щодня з 7:00 до 10:00 години ранку ми пропонуємо Вам каву за півціни.

Щоб отримати 50% знижки на еспресо, американо, американо з молоком або латте, Вам необхідно придбати від 10 літрів будь-якого пального та пред’явити при розрахунку зареєстровану картку FISHKA.

Акція триває з 6 квітня по 31 травня 2015 року в мережі діючих АЗК «ОККО» по всій території України за винятком АР Крим.

Детальнішу інформацію дізнавайтесь ТУТ.
rba_okko_discount
06.04.15
Великодня знижка на пальне з Visa FISHKA!
До Великодніх свят з 9 до 13 квітня отримуйте на АЗК «ОККО» знижку 75 коп./л будь-якого пального за розрахунок карткою Visa FISHKA або Visa Business FISHKA від Райффайзен Банку Аваль.

Знижка надається миттєво при заправці «до повного» баку. В іншому випадку нарахована сума знижки переноситься на наступну покупку того самого виду пального з тією ж карткою.

Додатковою перевагою акції є те, що дана знижка сумується зі знижками по інших акціях, в тому числі з Вашою персональною знижкою на пальне на АЗК «ОККО».

Детальніше про акцію тут.
1 | 2 | 3 | Слідуюча >