0 800 505 118

Що нового?
znyzhky_volvo
24.06.16
На ОККО вигідно заправляти більше!
Мережа АЗК «ОККО» підготувала вигідну пропозицію: заправляйте від 50 л будь-якого бензину або дизелю і отримуйте знижку 50 коп./л додатково до знижки по Вашій акційній картці. Знижка надається на весь заправлений літраж і сумується з усіма діючими знижками по інших акціях. Отримати знижку миттєво можна при заправці «до повного» баку із зареєстрованою карткою Fishka. У випадку заправки не «до повного» або тимчасової відсутності зв’язку з процесингом Fishka, сума знижки зарахується на Ваш рахунок Fishka і автоматично надасться при наступній заправці того самого виду пального з тією ж карткою Fishka.

Акція діє до 31.08.2016 р.
Деталі: 0 800 505 118.
dalekobiynyky
24.06.16
Знижка в ресторани при заправці від 200л!
Для водіїв автомобілів з великими баками та автобусів на АЗК ОККО з ресторанами діє смачна пропозиція.

Кожен, хто заправить від 200 літрів пального (окрім газу) одним чеком із зареєстрованою карткою Fishka, отримає купон на знижку 75 грн у ресторані A la minute чи Pasta Mia.

Купон друкується на чеку лояльності, є одноразовим та діє з тією самою карткою Fishka, з якою був виданий. При замовленні на суму меншу, ніж 75 грн, різниця не повертається. При замовленні на більшу суму потрібно доплатити різницю готівкою чи банківською карткою. Знижки по акції не сумуються між собою.

Акція діє до 31.12.2016 року.


Смачної дороги з ОККО!
Bilshe_baliv_u_Fyrsheti
23.06.16
Акція у Фуршеті з 23 червня до 6 липня!
Ще більше переваг у мережі супермаркетів Фуршет, Фуршет-Гурман за покупки акційних товарів з 23 червня до 6 липня 2016 року.

При купівлі акційних торгових марок на вашу картку Fishka нарахується більше балів!

Детальну інформацію про перелік акційних товарів дізнавайтесь ТУТ.

Примножуй більше та витрачай зручніше у Фуршеті!
cards
22.06.16
На ОККО вже 7 учасників змагань за VOLVO!
Вже 7 учасників безпрограшної акції «Вигравай авто або знижку на пальне», виконавши умови, витягнули щасливу картку з написом «АВТО» і зареєструвались для участі у змаганнях за VOLVO. Учасники та учасниці з Києва, Львова, Кіровограду, Харкова, Мукачева, Коломиї та Дніпра вже готуються до змагань, щоб визначити – хто ж найвправніше влучає у футбольні ворота. Адже переможець поїде додому на новенькому Volvo V40 Cross Country.

Нагадаємо, змагання за підсумками червня відбудуться 2 липня на стадіоні «Арена Львів». Щоб визначити переможця, учасники битимуть по черзі у порожні ворота різного розміру з незмінної відстані 20,15 м. Закінченням змагань вважатиметься момент, коли лише один учасник влучив у ворота, а решта його конкурентів – ні. Переможець отримає авто Volvo V40 Cross Country, а решта учасників – заохочувальні подарунки – по 200 л пального.

Деталі фінальних змагань тут.
fish_online
16.06.16
Онлайн шопінг з Fishka!
Здійснюйте покупки в своїх улюблених інтернет-магазинах та отримуйте бали Fishka.

Щоб здійснити покупку в інтернет-магазині:

  • зайдіть на сайт myfishka.com у розділ Fishka Online;
  • оберіть інтернет-магазин;
  • введіть номер картки Fishka у відповідне поле та перейдіть в інтернет-магазин.
Приємних покупок з Fishka!
ball
14.06.16
Вже два клієнти витягнули на ОККО щасливу картку!
Вже двоє учасників безпрограшної акції на ОККО «Вигравай авто або знижку на пальне», виконавши умови, витягнули картку з написом «АВТО» під захисним покриттям і зареєструвались для участі у змаганнях за VOLVO.

Першу картку витягнув учасник з міста Київ, другу – учасник з міста Рівне. ОККО сподівається, що невдовзі до цієї команди щасливих претендентів приєднаються й клієнти з інших регіонів. Змагання за підсумками червня відбудуться 2 липня на стадіоні «Арена Львів».

Детальні умови змагань тут.
volvo_okko
01.06.16
Нова безпрограшна акція на ОККО!
Впродовж літа на ОККО можна заправитись особливо вигідно, адже з 1 червня в мережі стартувала нова акція, в межах якої учасникам пропонують перевірити свою удачу.

Кожен клієнт ОККО, який заправить будь-яке пальне (крім метану) від 15 л «до повного» із зареєстрованою карткою FISHKA, стане учасником безпрограшної акції. Витягнувши з барабану акційну картку, він миттєво дізнається про свою винагороду: знижку на пальне до 5 грн/л або шанс позмагатись за авто Volvo V40 Cross Country на футбольному полі.

Акція триває з 1.06 до 31.08.2016 р. або до моменту закінчення запасів акційних карток в мережі діючих АЗК «ОККО» по всій території України (за винятком АР Крим).
Venceremos_171
30.05.16
Venceremos. Найкращі жарти!

Кращі жарти Venceremos:
 

У всіх начальників є улюблений вислів: незамінних людей немає! Але як приходить час твоєї відпустки, все — ти єдиний… (автор бажає залишитись невідомим)

Згідно з сучасними правилами етикету за столом, ложка повинна бути в правій руці, а айфон — в лівій. (Світлана)

В магазині покупець: — Це генномодифікована морква?
Продавець: — Ні, а чому ви питаєте?
Морква: — Дійсно, а чому ви питаєте? (Alex)

Хлопчик, який любив спати з батьками, так і залишився єдиною дитиною в сім’ї. (macler_15)

Іронія — це коли по телевізору розповідають про високі технології, а ти грієш воду на плиті в каструлі, щоб нормально помитися в сезон відключення гарячої води. (Світлана)

Коли жінка говорить, що їй нічого вдягти — це означає, що закінчилося все нове. Коли чоловік говорить, що йому нічого вдягти — це означає, що закінчилося все чисте. (OZ)

Моя бабуся про skype: "Хороша річ! Ніби як гостей приймаєш, а годувати їх не треба!" (Oleg)

Надіслати жарти.

Деталі акції.

coffee_hotdog
29.05.16
Більше балів з віртуальною карткою Fishka!

Отримайте додаткові бали Fishka, скориставшись смачною пропозицією від ОККО:

КАВА + ВИПІЧКА або ХОТ-ДОГ = БІЛЬШЕ БАЛІВ.

 +300 балів на картку FISHKA при використанні мобільної аплікації Fishka та +200 балів при використанні пластикової картки або брелока. Пропозиція діє до 31 грудня 2016 року при купівлі кави та будь-якої випічки або хот-догу одним чеком. 

В акції бере участь будь-який вид хот-догів, випічки та кави, що є в наявності на АЗК «ОККО».

add
16.05.16
Накопичуйте ще більше балів на картку Fishka!
Учасники Програми винагород Fishka відтепер мають змогу примножити ще більше балів, накопичуючи їх у мережі «Аптека Доброго Дня»:

  • 3х балів за покупку соціальних товарів;
  • 6х балів за покупку інших товарів.
Акція діє з 17.02.2016 по 01.10.2016 р.

Перелік соціальних товарів дізнавайтесь у провізора безпосередньо в точці продажу.

Бали будуть нараховані впродовж 7 днів з дати здійснення покупки. На акційні товари бали не нараховуються.

Перелік торгових точок мережі «Аптека Доброго Дня» в офіційних правилах Акції тут.
1 | 2 | 3 | Слідуюча >
 
 
Натисніть "Подобається",
щоб слідкувати за новинами FISHKA на Facebook
Дякую, я уже з Вами!