0 800 505 118

Що нового?
Bilshe_baliv_u_Fyrsheti
12.11.15
Акція у Фуршеті з 12 до 25 листопада 2015 року!
Ще більше переваг у мережі супермаркетів Фуршет, Фуршет-Гурман за покупки акційних товарів з 12 до 25 листопада 2015 року.

При купівлі акційних торгових марок на Вашу картку FISHKA нарахується більше балів!

Детальну інформацію про перелік акційних товарів дізнавайтесь ТУТ.

Примножуй більше та витрачай зручніше у Фуршеті!
shopping
09.11.15
Шопінг онлайн з FISHKA!

Програма винагород FISHKA збільшує коло своїх Партнерів. Відтепер Ви можете здійснювати покупки в улюблених інтернет-магазинах та отримувати бали за кожну витрачену гривню.

Щоб здійснити покупку в інтернет-магазині:

  • зайдіть у розділ «Шопінг онлайн»;
  • оберіть інтернет-магазин;
  • внесіть номер основної картки FISHKA або картки-брелока у відповідне поле.
Детальніше за телефоном Гарячої лінії 0 800 505 118.
OKKO_discount
03.11.15
Cезон персональних знижок на ОККО триває!

Мережа АЗК «ОККО» продовжує пропонувати своїм клієнтам персональні знижки на якісне пальне. Розмір та умови надання знижок – індивідуальні.

Власникам зареєстрованих карток FISHKA інформація про умови отримання знижки надходить смс та мейлом, а також друкується на чеку. Незареєстровані та нові клієнти зможуть скористатись своєю пропозицію лише після реєстрації картки FISHKA.

Крім того, власники автомобілів з великими баками можуть збільшити свою знижку:

  • на 30 коп./л при заправці від 40 л бензину А-92 ЄВРО, А-95 ЄВРО, Pulls 95
  • на 50 коп./л при заправці від 60 л ДП ЄВРО або Pulls Diesel

Отримати знижку миттєво можна при заправці «до повного» баку з карткою FISHKA. В іншому випадку нарахована сума знижки переноситься на наступну покупку того самого виду пального з тією ж карткою FISHKA. Пропозиції знижок надходитимуть до 30 листопада 2015 року.

Деталі – за номером гарячої лінії 0 800 505 118.

mob_app
01.10.15
FISHKA у Вашому смартфоні!
FISHKA запустила мобільну аплікацію для смартфонів. Тож тепер ще легше слідкувати за балансом балів, історією трансакцій, переглядати і замовляти винагороди.

Додаток дає змогу використовувати віртуальний брелок для накопичення балів, прокладати на карті маршрут, включаючи у них точки партнерів, а також отримувати найсвіжішу інформацію про акції та знижки, які можна отримати з карткою FISHKA.

Щоб користуватись усіма перевагами мобільної аплікації, необхідно залогуватись. Для цього введіть номер Вашої основної картки FISHKA та PIN-код. Якщо Ви забули PIN-код, швидко відновіть його через персональний кабінет або зверніться на гарячу лінію 0 800 505 118.

Детальніше тут.
blahodiynist
14.09.15
Допоможи з FISHKA!
Мережа «ОККО» розширює власну програму благодійної допомоги. Відтепер Ви маєте змогу списати власні бали FISHKA на благодійний проект, який втілюється спільно з ГО «Захист Патріотів».

Перша наша ініціатива, до якої Ви можете приєднатися, - це комплектування ліками й медичними засобами рюкзаків для парамедиків. За кожні 200 000 зібраних балів FISHKA буде придбано медикаменти для комплектації одного такого рюкзака та передано їх волонтерам.

Мінімальний внесок – 5000 балів. Щоб списати більшу кількість балів, потрібно лише вказати потрібну кількість внесків.

Детальніше тут.
coffee+cakes
14.09.15
-50% на каву при купівлі випічки!
З 14 вересня до 30 листопада отримайте на ОККО каву за півціни при купівлі будь-якої випічки.

В акції бере участь будь-який вид кави та випічки, що є в наявності на даному АЗК. Знижка надається при купівлі кави та випічки одним чеком із карткою FISHKA.

Деталі за посиланням.
Venceremos_171
13.09.15
Venceremos. Найкращі жарти тижня 27.07.2015 р.- 02.08.2015 р.

І місце
Іван ніколи в школі не смикав дівчаток за коси, тому що один раз в селі смикнув за хвіст коня. (Олександр)

ІІ місце
Якщо у машини з буквою "У" включилися двірники, значить, зараз вона буде повертати. (автор бажає залишитись невідомим)

ІІІ місце
Сьогодні різко прокинувся через те, що думав, ніби спізнююся на роботу. Відкрив очі, заспокоївся: фууу, я на роботі! (Stas)

Надіслати жарти.

Деталі акції.

RBA_OKKO
17.08.15
Знижка на пальне з Visa FISHKA до Дня Незалежності!
До Дня Незалежності з 20 до 24 серпня отримуйте на АЗК «ОККО» знижку 1 грн/л будь-якого пального за розрахунок карткою Visa FISHKA або Visa Business FISHKA від Райффайзен Банку Аваль.

Знижка надається миттєво при заправці «до повного» баку. В іншому випадку нарахована сума знижки переноситься на наступну покупку того самого виду пального з тією ж карткою.

Додатковою перевагою акції є те, що дана знижка сумується з Вашою знижкою за смачні покупки та знижками по інших акціях, за винятком нічної заправки ГАЗ (з 00:00 - 07:00 спрацьовує знижка -1грн/л).
visa_silver
23.06.15
За розрахунок Visa Business FISHKA – знижки на пальне!
Приємний бонус для власників кредитної картки Visa Business FISHKA від Райффайзен Банку Аваль. При оплаті карткою за покупку будь-якого пального на АЗК «ОККО» її власники отримають знижку – 50 коп./л.

Знижка надається миттєво при заправці «до повного» баку. Якщо Ви заправились не «до повного», сума знижки нараховується на картку FISHKA та автоматично надається при наступній покупці того самого виду пального з тією ж карткою. Перевагою є й те, що дана знижка сумується зі знижками по інших акціях, в тому числі зі знижкою по акції «Смачна заправка».
visa_1000
17.06.15
+1000 балів за перший розрахунок Visa FISHKA!
Спеціальна промо-пропозиція для власників платіжної картки Visa FISHKA від Райффайзен Банку Аваль. За перший розрахунок карткою* Ви гарантовано отримаєте + 1000 балів FISHKA.

Накопичуйте та використовуйте бали на приємні винагороди та знижки від FISHKA!

*Пропозиція діє для власників карток, що зареєструвались в Програмі з 1.05.2015р.
1 | 2 | 3 | Слідуюча >