0 800 505 118

Що нового?
OKKO_discount
02.10.15
Новий сезон персональних знижок на ОККО!
З вересня у мережі АЗК «ОККО» стартував новий сезон персональних знижок на якісне пальне. Унікальність пропозиції в тому, що розмір знижок та умови їх надання – індивідуальні для кожного. Власникам зареєстрованих карток FISHKA інформація про знижки буде надіслана смс, мейлом та надрукована на чеку. Незареєстровані та нові клієнти зможуть скористатись своєю пропозицію лише після реєстрації картки FISHKA. Крім того, власники автомобілів з великими баками можуть збільшити свою знижку:

  • на 30 коп./л при заправці від 40 л бензину А-92 ЄВРО, А-95 ЄВРО, Pulls 95
  • на 50 коп./л при заправці від 60 л ДП ЄВРО або Pulls Diesel
Отримати знижку миттєво можна при заправці «до повного» баку з карткою FISHKA. У випадку заправки не до повного або тимчасової відсутності зв’язку з системою програми FISHKA нарахована сума знижки переноситься на наступну покупку того самого виду пального з тією ж карткою FISHKA.

Пропозиції знижок надходитимуть до 15 жовтня 2015 року.

Деталі – за номером гарячої лінії 0 800 505 118.
promo_katalog
01.10.15
ЗАМОВЛЯЙ І ВИГРАВАЙ! Розіграш від FISHKA!
Тільки з 1 до 11 жовтня 2015 року використайте свої бали FISHKA на винагороду з каталогу та автоматично візьміть участь у розіграші акційних товарів − побутової техніки Moulinex.

Замовлення винагороди можна зробити на сайті myfishka.com або за телефоном гарячої лінії 0 800 505 118.

Детальніше тут.
mob_app
01.10.15
FISHKA у Вашому смартфоні!
FISHKA запустила мобільну аплікацію для смартфонів. Тож тепер ще легше слідкувати за балансом балів, історією трансакцій, переглядати і замовляти винагороди.

Додаток дає змогу використовувати віртуальний брелок для накопичення балів, прокладати на карті маршрут, включаючи у них точки партнерів, а також отримувати найсвіжішу інформацію про акції та знижки, які можна отримати з карткою FISHKA.

Щоб користуватись усіма перевагами мобільної аплікації, необхідно залогуватись. Для цього введіть номер Вашої основної картки FISHKA та PIN-код. Якщо Ви забули PIN-код, швидко відновіть його через персональний кабінет або зверніться на гарячу лінію 0 800 505 118.

Детальніше тут.
Bilshe_baliv_u_Fyrsheti
30.09.15
Акція у Фуршеті з 1 до 14 жовтня 2015 року!
Ще більше переваг у мережі супермаркетів Фуршет, Фуршет-Гурман за покупки акційних товарів з 1 до 14 жовтня 2015 року.

При купівлі акційних торгових марок на Вашу картку FISHKA нарахується більше балів!

Детальну інформацію про перелік акційних товарів дізнавайтесь ТУТ.

Примножуй більше та витрачай зручніше у Фуршеті!
blahodiynist
14.09.15
Допоможи з FISHKA!
Мережа «ОККО» розширює власну програму благодійної допомоги. Відтепер Ви маєте змогу списати власні бали FISHKA на благодійний проект, який втілюється спільно з ГО «Захист Патріотів».

Перша наша ініціатива, до якої Ви можете приєднатися, - це комплектування ліками й медичними засобами рюкзаків для парамедиків. За кожні 200 000 зібраних балів FISHKA буде придбано медикаменти для комплектації одного такого рюкзака та передано їх волонтерам.

Мінімальний внесок – 5000 балів. Щоб списати більшу кількість балів, потрібно лише вказати потрібну кількість внесків.

Детальніше тут.
coffee+cakes
14.09.15
-50% на каву при купівлі випічки!
З 14 вересня до 30 листопада отримайте на ОККО каву за півціни при купівлі будь-якої випічки.

В акції бере участь будь-який вид кави та випічки, що є в наявності на даному АЗК. Знижка надається при купівлі кави та випічки одним чеком із карткою FISHKA.

Деталі за посиланням.
RBA_OKKO
17.08.15
Знижка на пальне з Visa FISHKA до Дня Незалежності!
До Дня Незалежності з 20 до 24 серпня отримуйте на АЗК «ОККО» знижку 1 грн/л будь-якого пального за розрахунок карткою Visa FISHKA або Visa Business FISHKA від Райффайзен Банку Аваль.

Знижка надається миттєво при заправці «до повного» баку. В іншому випадку нарахована сума знижки переноситься на наступну покупку того самого виду пального з тією ж карткою.

Додатковою перевагою акції є те, що дана знижка сумується з Вашою знижкою за смачні покупки та знижками по інших акціях, за винятком нічної заправки ГАЗ (з 00:00 - 07:00 спрацьовує знижка -1грн/л).
visa_silver
23.06.15
За розрахунок Visa Business FISHKA – знижки на пальне!
Приємний бонус для власників кредитної картки Visa Business FISHKA від Райффайзен Банку Аваль. При оплаті карткою за покупку будь-якого пального на АЗК «ОККО» її власники отримають знижку – 50 коп./л.

Знижка надається миттєво при заправці «до повного» баку. Якщо Ви заправились не «до повного», сума знижки нараховується на картку FISHKA та автоматично надається при наступній покупці того самого виду пального з тією ж карткою. Перевагою є й те, що дана знижка сумується зі знижками по інших акціях, в тому числі зі знижкою по акції «Смачна заправка».
visa_1000
17.06.15
+1000 балів за перший розрахунок Visa FISHKA!
Спеціальна промо-пропозиція для власників платіжної картки Visa FISHKA від Райффайзен Банку Аваль. За перший розрахунок карткою* Ви гарантовано отримаєте + 1000 балів FISHKA.

Накопичуйте та використовуйте бали на приємні винагороди та знижки від FISHKA!

*Пропозиція діє для власників карток, що зареєструвались в Програмі з 1.05.2015р.
cook_okko
02.06.15
За смачні покупки – знижки на пальне!
Мережа АЗК «ОККО» повертає своїм клієнтам 30% коштів, витрачених на смачні покупки у магазинах та кафе на АЗК, а також в ресторанах «A la minute» і «Pasta Mia», знижкою на пальне.

Кожен учасник акції щопонеділка отримуватиме смс з розміром знижки, накопиченої за попередній тиждень, та видом пального, на яке вона надається.

Акція діє з 2 червня до 31 серпня 2015 року.

Деталі тут.
1 | 2 | 3 | Слідуюча >